Hot-Passion
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Do you remember ?

2 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Do you remember ?  Empty Do you remember ?

Mesaj Scris de Park Hara Vin Oct 05, 2012 12:46 am

Seara , in jur de ora 18:00 .

Nu era tocmai o gradina , ci mai mult un parc din apropiere . Era totul pustiu , doar Hara se plimba pe acolo ganditoare cu mainile in pantalonii scurti si albi ce ii purta . Strada era slab luminata de felinarele vechi ce erau pe ici pe colo dandu-ti un fior pe sira spinarii toata atmosfera de acolo . O fata ca Hara nu prea avea ce cauta pe acolo . In orice moment putea pati ceva . Defapt , nici ea nu stia ce cauta pe acolo . Pur si simplu vroia sa se desprinda de toata agitatia de la lucru si sa se relaxeze . Simtea cum trebuia sa i se destanuie cuiva , sa vorbeasca cu cineva dar spre ghinionul ei nu avea pe nimeni . Ofta prelung oprindu-se la un moment dat , privind parca absenta inainte .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Drew Moonlight Vin Oct 05, 2012 4:55 am

Se plimba prin parca pentru ca sa isi mai gaseasca inspiratia la noul scenariu. Era cam greu fiindca timpul de munca era de doua saptamani si ca sa nu isi piarda contractul trebuia sa se miste repede. Dar adevarul era ca el nici macar idei nu avea, deci era greu sa demonstreze ceva.
- Ce ma fac? se intreba, lasandu-si capul pe spate si uitandu-se inspre cerul ce era cat pe ce sa isi schimbe culorile.
Era imbracat cam subtire pentru o lasare a serii. Tricoul lui nu tinea deloc cald, iar pantalonii trei sfert si mai putin. Stia ca mai avea oleaca si dardaia, dar probabil ca era o idee buna ca sa ii vina o inspiratie sau un fel de muza. Ofta prelung, plimbandu-se si mai mult, ascultandu-si fiecare pas ce rasuna pe cararea de ciment.
- Nu ar suna rau o banca isi realiza in minte si incepuse sa isi roteasca privirea prin jur, in stanga si in dreapta, de parca ar cauta o comoare, nu un material de lemn.
Drew Moonlight
Drew Moonlight

Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Park Hara Vin Oct 05, 2012 9:23 am

Vantul incepu sa bata din ce in ce mai tare iar pletele sale ii fluturau in toate partile . Incepu sa se plimbe prin tot parcul ala , nestiind ca nu era singura pe acolo . Gasi o banca , apoi se aseza jos schitand un mic zambet dulce vazand o mica floare albastra . Ca un copil mic o rupse si si-o agata in cap strambandu-se intr-un mod jucaus.
Era constienta ca era singura , dar chestia asta nu conta pentru ea .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Drew Moonlight Vin Oct 05, 2012 11:23 am

Continua sa mearga putin pana ce zarise la mica distanta o banca si nu stia de ce acest lucru ii aduse o bizara fericire, dar expresia i se schimba in clipa in care zarise ca e ocupata, avand vaga impresia ca tanara ce statea pe ea, nu avea de gand sa il lase sa i se alature. Insa dupa cum spuneau prietenii sai, daca nu risti, nu castigi. S-a gandit totusi sa incerce sa vada pe propria piele daca lucrul acesta este adevarat sau nu si ce loc mai bun de a vedea asta decat in parc, seara cu o tanara domnisoara?
Se apropia incet, pana ajunse la locul destinat si isi curata gatul, ca sa nu aibe emotii in timp ce i se adresaa el.
- Buna! zise el lent, incercand sa inceapa discutia planuita. Te superi daca ma asez, langa tine ? zambi incet dupa, fara sa spuna nimic in plus, probabil deja o speriase cu intrebarea directa si considera el, prost formulat. Chiar avea nevoie de mai multa incredere in propria persoana.
Drew Moonlight
Drew Moonlight

Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Park Hara Vin Oct 05, 2012 11:23 pm

Tanara bruneta tresari usor la spusele baiatului , fiind foarte concentrata in gandurile si problemele ei . Isi ridica chipul ca de papusa spre aceasta , privindu-l cu ochii sai mari si ciocolatii . Nu se astepta ca la ora asta , sa mai fie cineva acum in parc .
- Sigur , poti sa te asezi . , spuse ea pe un ton dulce schitand un mic zambet in coltul gurii apoi se muta de pe banca pentru a-i face loc . Tipul respectiv i se parea atat de familiar , dar nu stia de unde sa-l ia . Posibil l-a mai vazut pe la studio , dar in momentul asta nu era chiar momentul sa se gandeasca la asa ceva .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Drew Moonlight Sam Oct 06, 2012 2:23 am

Zambise cand isi primi permisiunea si aproba, fara a sti de ce, din cap, lasandu-se putin mai jos pentru a putea ajunge sa se aseze comfortabil pe banca, dupa ce fata ii facuse loc.
- Iti multumesc, domnisoara. Scuze pentru acest deranj! a spus, lasandu-si capul putin mai jos, in semn de aplecaciune si incepuse sa se uite putin prin jur, pentru a se inspira de o idee. Tot nimic, oricat se straduia nu era nimic.
- Cum se face ca te plimbi singura, atat de tarziu, prin parc? intreba baiatul din curiozitate, sperand ca nu o deranjeaza lucrul acesta pe cea de langa el.
Drew Moonlight
Drew Moonlight

Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Park Hara Sam Oct 06, 2012 2:34 am

- Pur si simplu aveam nevoie sa ies si sa-mi descarc mintea de la munca obositoare care o fac , ridica ea scurt din umeri privindu-l cu coada ochiului . Dar tu ? , il intreba la randul ei incepand sa se joace cu lantisorul in forma de inimioara care il avea la gat . Era chiar simpatic baiatul , dar vroia sa ascunda acest lucru .
Isi lasa privirea in jos , fara sa mai zica nimic .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Drew Moonlight Sam Oct 06, 2012 4:00 am

O ascultase atent si se putea imagina in situatia aceea, in schimb ca el venise la plimbare in special pentru munca. Forma un zambet, pentru inceput si se uita inspre satena pret de cateva minute.
- Aveam nevoie sa ies ca sa gasesc inspiratie pentru munca obositoare pe care o fac...
In timpul analizei lui, avea o idee insa nu stia sigur daca era bine formulata sau nu, se gandi totusi sa riste si sa isi incerce norocul.
- Dupa cum arati, ori esti fotomodel, ori scriitoare, dar m-as inclina mai mult spre a doua varianta, avand in vederea faptului ca nu arati obosita ca dupa o sedinta foto si machiajul tau se mentine mult mai bine . chicoti incet, fara a deranja, nestiind daca a formulat bine propria sa propozitie. Uneori putea fi atat de zapacit incat nu mai stia ce era cu el.
Drew Moonlight
Drew Moonlight

Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Park Hara Sam Oct 06, 2012 4:12 am

- Fotomodel ? Scriitoare ? , pufni ea mai mult in ras , dar intr-unul dulce privindu-l pe tanar pe sub genele sale lungi si negre . Nu am eu norocul asta . Sunt scenarista , spuse hotarata in timp ce isi dadu parul la o parte de pe umerii sai micuti asezandu-se mai bine pe acea banca . Vremea devenea din ce in ce mai rece , iar acest fapt o facu pe fata sa tremure fiind imbracata doar intr-un maieu negru si pantaloni scurti albi . Daca nu te deranjeaza intrebarea , tu ca ce lucrezi ? , isi umezi la un moment dat buzele asteptand raspunsul lui fiind ferm convinsa ca era fotomodel ori fotograf .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Drew Moonlight Sam Oct 06, 2012 5:13 am

Zambise larg de la zambetul dragalas, observand cat de simpatica era cu el.
- She's cute...! realizase el in minte. Deci nu am fost foarte departe cu scriitoare si scenaristii scriu. Cat despre ce sunt eu, inseamna ca suntem colegi, scenarist sunt si eu. Ma simt putin ciudat ca nu te-am observat pana acum fiindca esti chiar frumoasa... vorbise gura fara el, iar lucrul acesta il facea sa roseasca la maxim si nu stia cum sa se impace cu el insusi, decat printr-o roseata maxima a obrajilor sai, ce se incalzeau intr-un mod treptat.
- De curiozitate numai, ce meserie credeai ca am? intreba satenul venind putin mai aproape de ea, din cauza curiozitatii sale si a putut observa tinuta ei subtire, cam la fel ca a lui si stia ca atunci simtea briza serii lasandu-se peste ei si avea sa ii infrigureze.
Drew Moonlight
Drew Moonlight

Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Park Hara Sam Oct 06, 2012 5:34 am

" ... esti chiar frumoasa ... " aceste cuvinte i-au ramas fetei intiparite in minte si o facu sa mareasca ochii treptat . Isi lasa privirea in jos rosind , si schita un zambet micut dar dulce .
- Multumesc . Nimeni nu mi-a zis asta pana acum , murmura ca pentru ea simtind cum obrajii ii iau foc . Da , si el era dragut . Poate chiar prea dragut dar Hara era asa timida incat nu prea putea sa zica chestia asta . Sincer , ma asteptam sa zici ca esti fotograf sau chiar tu sa fii fotomodel . , spuse satena cazand cateva clipe pe ganduri .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Drew Moonlight Sam Oct 06, 2012 10:54 am

O urmarise in joaca ei sfioasa, zambind placut si era chiar uimit de faptul ca nu mai primise un asemenea compliment. El ar fi in stare sa ii zica toata ziua despre simplu acesta fapt, insa stia ca o va speria, cu siguranta. Nu putea nega ca ceea ce vedea era cu adevarat frumos, nici nu se putea abtine sa nu o admire.
- Inseamna ca au fost toti orbi pana acum caci eu am putut sa vad. Sa stii ca am bucur despre complimentul care mi l-ai zis, eu nu am considerat niciodata ca mi se potriveste meseria de model. Nu imi sta mie in caracteristica si chipul meu e mult prea palid pentru camerele de fotografiat. Plus ca decat stresul luminilor, prefer pe cel al scrisului. E mai relaxant. realiza tarziu ca vorbise cam aiurea doar despre persoana lui si ca era vremea sa mai si schimbe scenariul putin.
- Apropo eu sunt Drew. Iar tu... esti...? intreba acesta asteptand raspuns.
Drew Moonlight
Drew Moonlight

Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Park Hara Sam Oct 06, 2012 11:22 am

Era asa de simpatic . Chiar prea simpatic . Hara parca era 'vrajita' de aceasta , dar se trezi la realitate foarte rapid .
- Oh , scutura ea finut din cap realizand in cele din urma ceea ce intreba baiatul . Hara ! , se prezenta foarte amabila intinzand mana prieteneste catre Drew . La un moment dat se ridica de pe bancuta aplecandu-se usor catre el , privindu-l adanc in ochii .
- Vrei sa facem o mica plimbare ? E cam rece ... , adauga tanara asezandu-si mai bine floarea albastra ce o avea in cap .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Drew Moonlight Sam Oct 06, 2012 11:38 am

Intinse si el mana inspre ea, pana ce o prinse pe a ei, observand cat de fina si delicata putea sa fie. O scutura putin, ca sa nu deranjeze cu salutul si ii retinu imediat numele. Ii amintea de ceva numele acesta, dar nu era sigur de ce. O urmari in timp ce se ridica de pe banca si simtea cum incepea sa ii bata inima mult mai tare si mai rapid decat inainte in clipa in care era privit in ochi, panicandu-se putin.
- Da, sunt de acord cu tine. E foarte rece, nu m-ar deranja deloc o plimbare. spuse acesta ridicandu-se si el de pe banca si o lua incet de mana pe tanara, putin cam sfios, lasandu-si pentru o clipa privirea in jos, nestiind cum va reactiona.
- Incotro o luam? adauga apoi mai slab, dar destul de tare incat sa fie auzit si zambi spre tanara de langa el, intr-o limita mai mica decat pana atunci.
Drew Moonlight
Drew Moonlight

Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Park Hara Sam Oct 06, 2012 11:50 am

Isi muta imediat privirea spre mana lui , simtind cum o caldura ciudata ii invadeaza corpul incetul cu incetul . Inghiti in sec fara sa mai zica ceva .
- Pai ... , este un mic club daca vrei prin apropiere . Asa putem bea ceva si putem sa ne cunoastem mai bine . rase satena cristalin mergand cu pasi lenti topaind ca un copil mic din cand in cand . Cam asa era ea . Un copil ce refuza sa creasca , o persoana prea plapanda si care putea fi ranita usor . Dar nu tinea cont de nimic si nici de parerea nimanui ci dorea sa profite de tinerete si de frumusetea tuturor lucrurilor ce o inconjurau .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Drew Moonlight Sam Oct 06, 2012 12:26 pm

Ii placea chiar ideea cu clubul si nu ii suna rau nici faptul de a o cunoaste mai bine. Deja parca isi si notase cateva idei in minte si incerca sa le formuleze curand intr-o propozitie cat de cat logica.
- Nu suna rau deloc, ma las condus de tine pana la el atunci. incerca acesta sa isi mentina pasii in aceeasi masura in care mergeau a ei. Latura aceasta copilaroasa a fetei ii placea chiar nespus de mult. Il atragea continuu inspre ea, de parca era cel mai puternic magnet, iar el era o simpla bucatara de fier, lasandu-se condus de unda de interferenta dintre ei. Pe drum, se gandi sa ii mai adreseze o intrebare tinerei si mai putin sfios, de parca tocmai se trezise atuncea si incepuse.
- Ce hobbyuri ai, Hara?
Drew Moonlight
Drew Moonlight

Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Park Hara Sam Oct 06, 2012 12:42 pm

- Ce hobbyuri am ? se opri fata la un moment dat din topait mergand cu spatele si privindu-l intr-un mod dulce pe baiat . Hmm , pai sa ma plimb , sa rad , sa desenez , sa fac scenarii noi si sa cant . Dar tu ? incerca sa se abtina din agitatia continua ce o avea . Isi prinse parul intr-un coc neglijent fara sa-i piara vreun pic din zambetul de copil ce il avea . In cele din urma iesi amandoi la strada principala unde , la cativa metri era si clubul de care vorbise Hara .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Drew Moonlight Sam Oct 06, 2012 12:57 pm

Simtea cum se topea putin in zambetul ei dulce, nestiind cum sa faca sa nu se observa asta. Desi era sigur ca pana la final avea sa se dea de gol, intr-un fel sau altul. O privi atent, in cazul in care sa nu se impiedice de ceva, dupa felul in care mergea si de asemenea o si asculta, parca luandu-si indirect notite de la o profesoara.
- Plimbatul, desenatul si cantatul le am si eu. De asemenea imi plac filmele, nu sa le scriu, ci sa le vizionez si sporturile, cam orice fel de sport cred ca imi place.
Observa strada pe care intrase si se uita prin jur, presupunand ca nu erau chiar asa departe de locul pe care il dorea tanara de langa.
- Ala e clubul? intreba satenul aratand cu mana inspre cladirea care considera el ca ar fi un loc special amenajat pentru asemenea distractii.
Drew Moonlight
Drew Moonlight

Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Park Hara Sam Oct 06, 2012 1:03 pm

- Da , acela e locul . aproba scurt din cap apoi il lua finut de mana tragandu-l dupa dansa . Poate era putin cam ciudat , nici bine nu se cunosteau intre ei si deja se comporta cu el ca si cum l-ar cunoaste de ani . Era un loc destul de dragut , in ciuda faptului ca era la marginea orasului iar la ora aia nu prea era lume deci , era numai bine . Intra in club muzica bubuind in difuzoare , iar Hara se indrepta parca sfioasa catre bar .
- Deci , ce vrei sa bei ? ,il intreba pe tanar asezandu-se intre timp pe un scaun si astepta raspunsul acestuia .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Drew Moonlight Sam Oct 06, 2012 1:35 pm

Ii placea atmosfera de acolo, melodiile erau pe gustul lui, fumul nu atat de toxic pe cat se astepta si nici o lumina nu dauna ochiului, plus ca era suficient spatiu si pentru miscare. Nu era rau deloc, de ce nu stia pe club pana atunci? Trebuia sa isi noteze locul ca sa nu il uite.
Se trezise din ganduri cand satena ii se adresa cu o intrebare, clipise de cateva ori din ochi, pentru putin timp, apoi zambi si chiar rase incet, cam in jena.
- Nu ar trebui sa te intreb eu pe tine asta? adauga cu un zambet mai maret decat afisa de cand se intalnisera la inceput. Era ciudat ca de cand a stat pe langa ea, zambea intruna si incontrorabil, de parca isi dadu bagheta magica asupra lui si acum nu isi mai putea controla propriile emotii.
- Eu unul as vrea un cocktail. Tu ce ai dori sa servesti frumoaso? o intreba, asezandu-se mai bine pe scaun si isi sprijina cotul de marginea barului.
Drew Moonlight
Drew Moonlight

Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Park Hara Dum Oct 07, 2012 12:26 am

- Asa sunt eu obisnuita . Sa fiu draguta cu toata lumea indiferent daca e fata sau baiat sau daca esti bun cu mine sau rau , spuse cu blandete tanara ducandu-si un deget pe buze gandindu-se cateva secunde bune ce sa bea . Nu era genul de fata care sa bea alcool si sa se imbete . Cred ca am sa iau un suc , aproba scurt din cap apoi incepu sa se joace cu o suvita din parul sau lung .
- Spune-mi mai multe despre tine , ridica din umeri nestiind ce sa mai zica .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Drew Moonlight Dum Oct 07, 2012 9:05 am

Clipi din ochi incet cand tanara ii zise despre cat de amabilitatea putea sa fie, desi, pe de o parte vroia sa fie special numai el, nu atati altii. Iar la partea cu bun sau rau se intrista putin, de ce ar fi buna cu cineva care ar fi in stare sa o calce in picioare? El mergea dupa motto-ul ochi pentru ochi si dinte pentru dinte, dar se pare ca era greu de data aceasta sa fie asa. O urmari in joaca ei si cand incepuse intrebarea, facuse o scurta pauza ca sa se gandeasca.
- Pai sa vedem, imi mai place si surful, filmele de comedie, preferatele mele ar fi Ted si cam toate filmele Rush Hour. Culoarea mea preferata este albastru, ador marea, as juca football mai toata ziua, iar unul din visele mele este sa devin un scenarist apreciat si recunoscut, dar cred ca mai am de muncit pana la el. Cam asta ar fi despre mine. Tu ce ai putea sa imi mai adaugi, Hara?
Drew Moonlight
Drew Moonlight

Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Park Hara Dum Oct 07, 2012 9:17 am

- Pai , imi plac florile colorate foarte mult , acadelele , zilele frumoase de primavara dar imi place si zapada . Nu am nici un animal de companie , dar ador pisicile si catelusii . Iar visul meu e sa gasesc pe cineva care sa ma inteleaga cu adevarat , isi lasa la un moment dat chipul in pamant parca aducandu-si aminte de ceva neplacut din trecutul ei . Si sa devin un scenarist cunoscut si sa ies din anonimatul asta care sunt acum , adauga satena incercand cat de cat sa fie optimista . Intradevar , trecutul ei nu era unul prea fericit , dar incerca sa traiasca clipa si sa fie cu zambetul pe buze mereu .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Drew Moonlight Dum Oct 07, 2012 9:25 am

O asculta atent si isi nota toate lucrurile ce ii spuse, iar atunci cand se intrista gura lui se deschise pentru a lasa sa iasa un mic oftat, parandu-i rau pentru ea. Isi duse mana pe ea, putin sfios, dar parca isi facuse destul curaj incat sa ii mangaie lent parul, privind-o in continuare si ascultand-o tot o data.
- Sunt sigur ca vei reusi, nu pari o fata care sa se lase usor. In plus fetele frumoase sunt menite sa aibe o viata fericira. zambi dulce pentru a o calma si deveni putin curios cu ceea ce patise ea in trecut, dar ii era si frica sa o deranjeze daca isi aduce aminte de asta sau daca i se va adresa cu o intrebare ce avea legatura cu asta. Pana la urma a considerat ca e mai bine ca tanara de langa el sa se elibereze si o intreba din prima:
- S-a intamplat ceva de te-ai intristat asa?
Drew Moonlight
Drew Moonlight

Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Park Hara Dum Oct 07, 2012 9:46 am

- Daaaa , mereu mi-am pus ganduri optimiste in minte si ca am sa reusesc mereu , umfla obrajii intr-un mod jucaus apoi isi dadu parul dupa ureche intr-un mod subtil . Da , ofta prelung amintindu-si acele clipe . Mama a murit cand aveam doar 2 ani , lasandu-ma in grija matusii dar a murit si ea la randul ei cand aveam numai 16 ani si pe tata nu l-am cunoscut niciodata .De atunci , traiesc singura fara sa ma bage prea multa lume in seama si crezandu-ma o ciudata mai toti . , zambi ea mai mult amar inghitind in sec . Incerca sa-si stapaneasca lacrimile , nu vroia sa planga mai ales de fata cu el .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum