Hot-Passion
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Are you ready to rock?!

2 participanți

In jos

Are you ready to rock?! Empty Are you ready to rock?!

Mesaj Scris de Jey Kim Joi Oct 04, 2012 10:48 am

Ritmul muzicii zguduia intreaga incapere. Vibratiile se simteau puternic in podea si pereti iar fumul de tigara reducea vizibilitatea. Era atat de aglomerat pe ringul de dans ca abia ma puteam strecura spre masa unde ma instalasem de la inceput. Dupa cateva ore bune de dans ,piciorele mele doreau o pauza. Prietenele mele se pare ca nu obosisera, nu imi pot da seama cum de aveau atata energie.
Purtam o pereche de jeans scurti albstrii ,un tricou subtire decoltat si largutz,foarte confortabil, iar pe scaun aveam asezat plovarasul, caci seara era frig fiind senzonul de toamna. M-am asezat lenesa pe scaun, luand o gura din bautura racorindu-mi simturile. Imi aranjeam dupa ureche o suvita jucausa de par blond-inchis,care se parea ca nu putea sta locului.Prietenele mele, se pare ca nu le mai puteam zarii, erau undeva acolo,inghitite de multime.
Ma concentram asupra petrecaretilor,incercand sa le regasesc,cand brusc privirea mi s-a oprit asupra unui baiat ,iarpentru cateva secunde nu mi-am putut lua privirea de pe el. Era foarte captivat de melodie, dansa atat de liber, de parca numai era nimeni in jurul lui, de parca ringul de dans ii apartinea. Entuziasmul lui, ma facuse si pe mine sa zambesc..
Jey Kim
Jey Kim

Mesaje : 14
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Are you ready to rock?! Empty Re: Are you ready to rock?!

Mesaj Scris de Kiseop Vin Oct 05, 2012 4:23 am

Era locul meu preferat din intreaga lume, atat de putin se auzeau discutiile si muzica atat de mult ca parca iti trece prin piele si se lega de fiecare muschi de al tau. Imi placea sa ma zbengui pe ritmul de dans pana se seca si ultima forta de energie in mine. Ba chiar o data, cred ca din motivul de a ma da in spectacol, am luat sacoul negru de pe mine, l-am invartit o data in mana si l-am aruncat inspre cuier, nimerind din prima agatatoarea. Era chiar perfect, eram mandru si multumit de asta. Am ramas cu tricoul albastru, blugii negrii, cu catarama si adidasii albi. Se potrivea perfect cu atmosfera tinuta, plus ca nu stiu cum am nimerit si parul meu sa mi-l fac cum trebuie.
Nici nu mai tinusem cont de a cata melodie era la sistemul acela de sunete si de cate ori zarisem ametitoarele lumini, din cauza faptului ca ma departasem prea mult de lumea reala si m-am dus spre propriul meu spatiu imaginar. M-am oprit dupa un timp, inca simtindu-ma energic, doar ca stiam ca daca dansez atunci, imediat, voi avea febra musculara foarte puternica tot restul serii. In plus ma si incalzisem. Poate o bautura alcoolica pentru ca sa ma racoresc nu suna atat de rau.
M-am cam strecurat prin multume inainte sa ajung la bar, dar in treacat am vazut o domnisoara foarte draguta si inconstient am zambit, inainte de a ma razgandi sa ma indrept spre destinatie. Am ajuns chiar in dreapta ei, fara jena si i-am zis pe cat de incet se putea, dar pe cat de tare sa se auda:
- As putea sa iti fac si eu cinste cu o bautura pe langa cea pe care deja o consumi?
Kiseop
Kiseop

Mesaje : 11
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Are you ready to rock?! Empty Re: Are you ready to rock?!

Mesaj Scris de Jey Kim Vin Oct 05, 2012 5:05 am

M-am trantit pe spate pe spatarul moale a canapelei si m-am cufundat in ea. Era foarte confortabila, as fi putut dormii acolo. Pentru cateva secunde mi-am inchis ochii si am ascultat melodia energetica care tocmai incepuse.
Mi-am intors gatul spre centrul incaperii,nimeni nu dadea semne de oboseala,erau toti inecati in fum ,miscandu-se ca si cum pentru asta traiau. Ma simteam ciudat,fiind printre putinii deja obositi,se pare ca nu eram asa de antrenata. Amicele mele si-au gasit niste parteneri pe masura si le-am vazt cu se indreptau spre baie. Un mic zambet ironic imi aparuse pe fata, cele doua nu se schimbasera deloc. Inca o seara cand ma voi duce singura acasa. Am oftat in sinea mea si am intins mana sa iau cutia de suc de pe masa cand o voce placuta se auzi aproape de urechea mea.
Mi-am intors capul si am mijit ochii cand am vazut cine se afla langa mine.
La inceput nu intelesem intrebarea, m-am ridicat repde in fund caci stateam prea lenesa . Fix tipul care imi aratasese atentia, se putea mai bine de atat?
L-am privit putin inainte sa ii raspund:
-Uhm..nu stiu, poti? Eram putin saracstica, recunosc.
Jey Kim
Jey Kim

Mesaje : 14
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Are you ready to rock?! Empty Re: Are you ready to rock?!

Mesaj Scris de Kiseop Vin Oct 05, 2012 10:51 am

Cand se uita atat de socata la mine, trebuia sa recunosc, eram putin speriat. Ce era in neregula? Aveam tricoul sifonat, aratam rau sau aveam cumva ochii rosii si nu am realizat pana atunci? Am decis sa imi alung gandurile rele caci ele nu aduceau niciodata ceva de bine si doar am zambit incetisor. Domnisoara isi schimba pozitia si am inceput sa o admir si mai mult. Imi placea tinuta ei, parul sau blond inchis lung, pielea alba si in special ochii aceea intunecati precum atmosfera mea preferata. Adevarul era ca m-a cam facut sa astept cu raspunsul, ciudat ca nu eram obisnuit cu asta, doar ca stiam in sinea mea ca nu aveam de gand sa merite. Sarcasmul tonului ei ma uimise si m-a facut chiar sa si chicotesc in timp ce m-am dus mai aproape de ea si mi-am pus putin bratul in jurul gatului ei ca sa ma fac mai bine inteles la urechea ei.
- Bine. Recunosc, am gresit felul meu de formulare. Imi permiti, draguto, sa iti fac si eu cinste cu o bautura?
Dupa ce eram sigur ca ma auzise, m-am ferit de ea, dandu-ma putin mai incolo si i-am asteptat curios raspunsul, fara sa adaug nimic, desi stiam ca ochii mei nu se dezlipeau de ea.
Kiseop
Kiseop

Mesaje : 11
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Are you ready to rock?! Empty Re: Are you ready to rock?!

Mesaj Scris de Jey Kim Vin Oct 05, 2012 11:40 am

Incercam sa ma gandesc ca nu ma holbez la el , asa ca mi-am coborat ochii spre masa ,cautand ceva total inexistent pe ea.
M-am jenat putin cand sarcasmul meu il amuzase, dar roseatea era insesizabila, cel putin speram asta.
L-am urmarit cu privirea cand s-a asezat langa mine si i-am facut, politicoasa, loc. I-am urmarit bratul cum se asezase pe gatul meu si am incercat sa ignor bataile puternice ale inimii din acel moment, concentrandu-ma la vorbele lui. Nici acestea nu ma ajutau sa-mi reglez bataile inimii, ba chiar le accentuase. Ma intrebam in acel moment cat tupeu putea sa aiba si cat de departe era dispus sa mearga. Mi-am muscat instinctiv usor buza ,privindu-l in ochi. Imi doream ca el sa nu imi vada micile emotii, sau usoarea roseata.
Deobicei nu reactionam asa, eram chiar nepasatoare, cu alte persoane.. A urmat o scurta pauza, timp in care ma gandeam cum sa ii raspund. M-am incurntat putin si am zabmit in colt, mana mea i-a atins obrazul pentru a-i aranja o suvita ratacita,mi-am apropiat chipul de al lui pana i-am putut simtii respiratia. Mi-am dus degetele sub barbia lui trangandu-l mai aproape, despartindu-ne doar cativa mm.
-Nu. Am raspuns repede ,apoi am continuat, ce ar fi daca as refuza? I-am soptit peste buze cu respiratia mea calda ,iar mana mea cazu lenesa pe gatul lui,incet ,atingadu-l cu degetele usor,pana la camasa sa ,apoi am retras-o.
Jey Kim
Jey Kim

Mesaje : 14
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Are you ready to rock?! Empty Re: Are you ready to rock?!

Mesaj Scris de Kiseop Vin Oct 05, 2012 1:57 pm

Ma simteam ciudat ameninta de o masa. Eram chiar atat de plictisitor cu aspectul meu fizic? Caci eu despre mine nu aveam problema asta. Probabil ca prea multa incredere in propria ta persoana strica si iata ca eu experimentez asta pe propria mea piele.Am incercat totusi sa o privesc in continuare, in ciuda faptul ca aceasta se ferea.Am zambit in clipa in care ma invita sa ma asez langa ea si nu am refuzat deloc oferta. Ba chiar m-am dat si mai aproape ca sa ajung sa ma lipesc de umarul ei.Culmea nu mi-am indepartat bratul deloc atunci, fiindca imi placea sa o tin asa. Tanara aceasta mi-a captat toata atentia si chiar doream sa o faca, stiu, sentiment ciudat. Cand s-a intors spre mine aveam o urma de bucurie pentru asta, fiindca in sfarsit imi dadea atentie.
Mi-am coborat privirea in jos, spre ochii ei, atunci cand se amesteca oxigenul dintre noi si simteam o atat de mare nevoie sa o sarut, insa mi-am muscat buza, incercand sa ma abtin, iar ochii ei parca s-au dus automat inapoi. Faptul ca imi ferise parul, m-a facut sa ma simt ca si cand vroia sa ma ingrijeasca si imi placea lucrul acesta. In clipa in care puse si mai putin spatiu intre noi, ma facea sa ma simt tensionat.
- Nu prea pot accepta un refuz... am soptit incet, lasand sa ma atinga, placandu-mi micul ei flirt cu mine, deci nu o dezinteresam, dupa cum am crezut. M-am apropiat si mai mult de ea si am inceput sa imi apas buzele peste ale ei, asezandu-mi mana libera pe unul dintre picioarele sale, plimbandu-ma putin pe el, pana ce aceasta se facu “comfortabila”.
Kiseop
Kiseop

Mesaje : 11
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Are you ready to rock?! Empty Re: Are you ready to rock?!

Mesaj Scris de Jey Kim Vin Oct 05, 2012 3:06 pm

Pana sa ajung sa ii raspund,am simtit deja buzele lui peste ale mele.
Sarut. Nu imi dau seama de ce eram uimita,ma asteptam la asta si chiar voiam sa o faca. Se pare ca el avea un impact mai mare asupra mea decat ma asteptam. Nu voiam sa dau inapoi,actionam deja fara sa gandesc. Ma curpinsese fiorii si obrajii imi luau foc mai ales cand acesta isi plima mana pe piciorul meu.
L-am curpins cu mainile de ceafa si mi-am apasat si eu buzele. Le-am gustat pe rand ,apasat,pe fiecare de parca mi-as fi dorit sa le pastrez ale mele pentru totdeuna. Mi-am scos limba si i-am masat incet buzele moi,apoi am strecurat-o printre ele ,patrunzand ,nepoliticoasa,in caverna sa intalnindu-i limba si jucandu-ma cu ea. Mi-am inchis ochii lasandu-ma purtata de val. Numai auzeam nimic din jurul nostru.
Respiratiile noastre se amestecau,si-mi placea.
Ma lasasem purtata de val,putin cam mult. I-am impins usor mana cand mi-am dezlipit buzele de ale lui.
L-am privit ,nu stiam ce avea sa zica, dar nu voiam sa-si formeze o parere gresita despre mine asa ca m-am departat de el,agitata de ceea ce probabil urma sa spuna.
-Am exagerat..am spus cat sa ma auda si am luat o gura din suc,care acum se terminase.
-Deobicei nu fac lucruri de genu,nici nu stiu cum te cheama..dupa o pauza scurta am continuat, si n-am sa fac cu tine nimic in baie sau in alt loc. Am facut din deget semnu de"nu".
M-am asezat cuminte pe canapea ,la o palma doar departare de el. Si totusi,cu coada ochiului inca il urmaream. Incepusem sa spun prostii,cum fac deobicei cand ma coplesesc emotiile.
Jey Kim
Jey Kim

Mesaje : 14
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Are you ready to rock?! Empty Re: Are you ready to rock?!

Mesaj Scris de Kiseop Sam Oct 06, 2012 1:06 am

Imi lasam in voia ei buzele, desi imi placea chiar tare mult senzatia. Nu doream deloc sa impiedic sarutul in clipa aceea, caci era o forta ciudata ce ma atragea spre ea. Mi-am desprins putin ochii, incat sa ii privesc obrajii rumeniti, precum marul copt si am zambit in sinea mea, simtind si mai multa fericire de data aceasta. Cand a inceput sa ma devoreze, imi placea chiar si mai mult, eram sigur ca eram vrajit din prima. Cand imi invada gura cu limba ei, nu m-am putut abtine decat sa o dau si eu pe langa a sa, adancind tot mai mult sarutul, vrand chiar sa ii iau tot suflul pe cat posibilul.Insa se intrerupse totul mai devreme decat m-as fi asteptat eu si am ramas putin suparat de pierderea pe care o sufeream. I-am ascultat discursul, in timp ce satena incepuse sa bea din bautura ei racoritoare si am inceput incet sa rad. De ce il oprise cand mie imi placea asa mult? Iar la continuarea ei incepusem sa rad si mai puternic, ah era chiar draguta.
Mi-am coborat ochii inspre mana ei si am luat-o imediat de ea, prinzand-o intr-a mea.
- Daca deobicei nu faci lucruri de genul inseamna ca eu ti-am trezit interesul. Sunt chiar onorat... daca e atat de important numele pentru tine, eu sunt Kiseop.
Mi-am ridicat o spranceana cand mi-a zis ceva de baie si tarziu m-am prins la ce se referise cu asta, asa ca am inceput sa chicotesc din senin.
- Deci... deja te-ai gandit sa faci ceva cu mine? Sincer, esti mai rapida decat eu insumi. Si mai sincer, ma sperie fetele ca tine, fiindca sunt genul de care nu m-as dezlipi vreodata... am incheiat discursul meu, dandu-mi din nou mai aproape de ea, pana ce mi-am lipit umarul de al ei si mi-am tinut un zambet ciudat pe chip.
Kiseop
Kiseop

Mesaje : 11
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Are you ready to rock?! Empty Re: Are you ready to rock?!

Mesaj Scris de Jey Kim Sam Oct 06, 2012 4:38 am

Sarutul lui imi lasase impresia ,de dorinta. Focul cu care ma sarutase,imi daduse fiori placuti care nici acum nu imi trecuse. Mi-as dorii sa port sentimentul asta cu mine tot timpul.
Ma uitam incruntata si bosumflata la el cand inceouse sa rada de sinceritatea mea. "Hm!" Mi-am incrucisat bratele si mi-am intors privirea spre masa, care pentru mine era de-a dreptul fascinanta.. Mi-am intors privirea spre mainile noastre care pareau mai unite acum decat orice altceva.Degetele ii erau reci, probabil ca era sincer. Mi-am ridicat ochii uimiti spre el ,prinvindu-l ,dar nu mi-am retras mana. I-am strans palma intr-a mea.
Mda. Bineinteles ca ceva ma interesa la el, daca l-am sarutat fara sa ii stiu numele si mi-a si placut sarutul. Si saruta chiar bine.
-Kiseop,hmm..ai o parere prea buna despre tine, am spus razand, m-ai crede daca as da vina pe atmosfera sau plictiseala si nu pe interesaul meu ascuns fata de tine? Am ras,rosind, caci stiam deja raspunsul. Lucrul ciudat era ca nu imi era teama de el, si ma simteam comfortabil in preajma sa, chiar deschisa.
Am ridicat o spranceana cand mi-a rastalmacit propozitia.
-Hei hei, tocmai am spus ca NU as face ceva, am zis asta in cazul in care asta e scopul pentru care ti-ai pierdut din timpul pretios ca sa vii pana la masa mea.
Nu m-am departat de el, ba chiar mi-am sprijinit capul de umarul lui. Presupun ca il derutam, la asta ma pricepeam cel mai bine.
-Te sperie ,fetele.. ca mine? Asta este trist pentru ca mi-ar fi placut sa fiu singura..[/i] Am spus oftand si zambind in colt. Mi-am intors fata spre el, privindu-l in ochii sai negrii,incercand sa vad mai mult decat ceea ce imi prezenta. Si am continuat sa-l privesc,apropiindu-mi trupul de el,cuibarandu-ma chiar langa pieptul sau,gadilandu-i pielea gatului cu nasul.
Jey Kim
Jey Kim

Mesaje : 14
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Are you ready to rock?! Empty Re: Are you ready to rock?!

Mesaj Scris de Kiseop Sam Oct 06, 2012 5:42 am

Cat de draguta era in joaca ei copilaroasa, imi placea la nebunie. Chiar nu trebuia sa mai faca ceva ca sa imi capteze atentia, dar se pare ca nu s-a putut abtine in legatura cu asta.Desi inca simteam gelozia aia pentru masa, ma credeam mult mai interesant decat un material de lemn, sprijinit de 4 scanduri. Dar, se pare ca astrele au venit inapoi la mine si la fel urma si atentia ei. Asta ma incanta.Cand imi spuse de increderea de sine, imi venea sa ma fatai precum un cocos american, dar ca sa nu o sperii, am ramas in loc si nu am facut nimic in plus.
- Chiar am o parere buna despre mine si asa-i nu te-as crede daca ai da vina pe atmosfera sau plictiseala, ca la cum arati sunt sigur ca nu sunt primul baiat care a roit-o spre tine si mai sigur sunt de faptul ca nu sunt nici singurul de pe aici. Ai atatea oportunitati pentru parteneri de sarut, nu-i asa, draguto? “Ahm devine si mai draguta cand roseste” gandi acesta dorind sa o sprijine in brate, sa o mangaie, sa o tina la piept, dar se abtinu ca probabil i-ar fi parut ciudat tinerei daca sarea asa pe ea, din prima.
- Nu ai face-o cu mine? M-am prefacut suparat. De ce? Rau nu arat, bun sunt si ne-am potrivi unul cu celalalt, nu crezi? Am inceput imediat sa glumesc in legatura cu asta si nu am mai spus nimic in plus.
- Adevarul este ca am venit la tine fiindca mi-ai trezit interesul, atat pasional cat si cel care iti accelereaza inima intr-un mod de lipsa a aerului. Iar faptul ca vrei sa fii singura te referi la singura fata care sa ma sperie? Ah si tu ziceai ca nu ma vrei, esti simpatica atunci cand te dai de gol... i-am zis, facandu-i incet cu ochiul si chiar mimamand un sarut din aer.
Am inceput sa tremur imediat de cum se apropiase de gatul meu, simtindu-ma putin tensionat din cauza ca incepeam sa cred ca acestei fete ii place rau joaca. Nu era chiar rau, fiindca insemna pentru mine multa distractie, dar imi era cu adevarat teama caci imi putea suci mintile.
Kiseop
Kiseop

Mesaje : 11
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Are you ready to rock?! Empty Re: Are you ready to rock?!

Mesaj Scris de Jey Kim Sam Oct 06, 2012 7:08 am

Era amuzant. Avea orgoliu si inca ceva, hmm,ingredinetul secret care nu ma facea sa o iau la goana, inca nu stiam ce este. Dar simteam cum ma blocasem pe canapea ,ascultandu-l ca si cum as fi fost absorbita de cuvintele lui. M-am incruntat usor cand imi spusese de posibilii parteneri pentru sarut. Nu stiam de ce ma cam indignase replica lui.Mi-am tzuguit buzele si de data asta nu m-am ferit sa recunosc :
-Hmm,poate,nu stiu, pana acum tu ai stat cel mai mult pe aici, si ca sa fie clar, doar PE TINE ,te-am saurat.Nici nu aveam in plan sa fac asta. Nu am venit in club ca sa-mi gasesc vreun pertener cum zici tu. Mi-am incrucisat bratele si mi-am ridicat nasul in sus, ca semn ca eram sigura pe ce spuneam.
Mi-am dus degetul la gura ,afisand o imagina total inocenta cand baiatul poemnii despre.."posibilitati",sa le numesc asa. Mi-am dat parul saten dupa ureche privind undeva in jos timida . Baiatul nu stia ca pentru mine , era ceva cu totul nou,si nici nu ar trebuii sa stie ca sunt la niveul maxim de inocenta.
-Nu am zis ca arati rau,sau ca nu esti bun,priceput, sau cum spui tu. Am luat o pauza caci incepusem sa-mi simt obrajii arzand. Doar ca, nu am incredere in straini? sa zicem asa. Si am luat in mana cutia de suc terminata ca sa imi gasesc de lucru,rotind-o in toate partile , si sa-mi revin din starea aceea. Declaratia lui simpla si sincera , ma facuse sa rosesc dar si sa ma enervez in acelasi timp. Nu-mi placea cand cineva ma prindea la mijloc,si nu-mi placea ca el reusea asta de mai multe ori.
De fapt, el ma face sa ma balbai si acest lucru ma scoatea din minti. M-am uitat incruntata la el si am ridicat degetul spre el gata sa il dojenesc..
Dar ceva se intamplase cu simturile mele, de parca ratiunea imi armotise si am actionat din instinct. Cat ai clipii am ajuns cu buzele la gatul sau lipindu-le de piele apasat. Mi-am lasat corpul greu peste al lui in timp ce il sarutam la gat. Am dat cu limba peste pielea fina pana la clavicula apoi mi-am scos coltii la iveala si i-am infipt destul de puternic in piele cat sa ii las urma. Am tras de ea cu dintii de cateva ori apoi am sarutat peste locul rosiatic. Mi-am intins la fel de rapid gatul spre buzele lui respirand ingrunat si cald peste ele.
-Mi-ar fi placut..sa fiu singura, doar tu ziceai ca nu te poti dezlipii de persoanele ca mine..Am soptit peste buzele lui privindu-l in ochi cu pleoapele grele. Apoi mi-am asezat buzele peste ale lui,iar o mana am strecurat-o prin parul sau,prinzandu-l intre degete. L-am sarutat peste buze, dand cu limba peste ele ,am prins-o pe cea de jos cu dintii si am tras-o spre mine,zambind si privindu-i chipul printre gene. Cealata mana libera umbla peste pieptul sau zgariindu-l putin prin materialul tricoului. Apoi i-am dat drumul incet buzei si am sarutat-o usor la final.
L-am privit in ochi ,nemiscata,apoi m-am ridicat de pe canapea si am dat sa ma duc spre bar ca sa imi mai iau un suc pentru ca devenise tot mai cald in club.




Jey Kim
Jey Kim

Mesaje : 14
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Are you ready to rock?! Empty Re: Are you ready to rock?!

Mesaj Scris de Kiseop Sam Oct 06, 2012 2:49 pm

Incercam sa ii dau atentie micului moment de actorie care venise din partea fetei si chiar imi veanea sa si chicotesc de asta, dar ma abtineam , nu stiam nici eu cum de reuseam performanta, dar se pare ca unele lucruri chiar erau posibile.Mi-am dat seama ca atunci cand se enerva devenea mult mai sincera, trebuia sa imi notez lucrul acesta pentru viitor.
- Deci recunosti ca eu sunt cel care ti-am trezit interesul, nu? Bine de stiut, caci sentimentul e si reciproc... i-am zis, facandu-i lent cu ochiul si dupa nici nu mi-am ferit privirea din preajma ei.
- Ah de ce esti tu asa de rece cu mine chiar nu pot intelege. Ma doare chiar aici... spuseram punandu-mi pumnul exact peste inima si apasand lent ca sa se observe lucrul respectiv.
Lucrurile de copila pe care le facea, ma faceau pe mine sa rad si chiar am facut asta cu toata pofta. Am incercat sa ii dau atentie lucrului acestuia mistic cu care se juca ea, asa numita arta a seductie, incercand sa deslusesc de ce se mai strofoca fiindca deja reusise sa ma captiveze si inca bine in lanturile ei. Argumentul ei era chiar bun in legatura cu strainii si incepeam sa imi formez niste planuri in minte. M-am prefacut suparat si am dat buza mea inferioara mai spre jos.
- Deci ar trebui sa renunt doar din simplu motiv ca tu nu ai incredere in straini, desi, daca am fi teoretic, tu imi stii numele, deci nu sunt strain pentru tine, in timp ce eu nu ti-l stiu pe al tau, deci esti straina pentru mine. Ar trebui sa fug de tine fiindca esti straina sau sa ma apropii si mai rau fiindca esti nespus de frumoasa? Grea decizie....
Am ramas uimit cand incepuse sa imi alinte gatul cu buzele ei, parca ma conducea intr-o alta galaxie, dar eram socat ca se comporta asa. Dar mai socat deveneam de muscatura pe care o initiase. Mi-am infasurat ambele brate in jurul ei, tragand-o mai aproape si am inchis ochii cand timp imi lasa urma. Am inceput sa imi musc buza putin, nestiind de cum isi schimba brusc atitudinea fata de mine.
Bun pana la final eram complet ametit de parca tocmai am baut vreo 4 litrii de vin. Atunci cand reincepuse un sarut deabia daca am putut sa tin pasul cu ea. Buzele acelea moi ale ei ma fermecau. M-am inrosit rau in clipa in care imi musca buza inferioara, stiind ca de data aceasta avea sa imi ramana foarte multe semne. Am prins-o de mana de cum aceasta se ridicase si am ramas fara cuvinte, caci nimic logic nu se mai plimba prin capul meu. Nu ma puteam gandi decat la ultimile momente care erau de-a dreptul socante, dar si bestiale. Am venit inspre ea, in clipa in care m-am ridicat in picioare si am reusit totusi sa formulez ceva.
- Vrei un suc, nu-i asa? Ti-al aduc eu... m-am oferit imediat si am si luat-o intr-acolo, tragandu-mi putin gulerul tricoului.
- “Oh boy that was awesome…” am gandit tot drumul de la bar pana inapoi si era cat pe ce sa ma impiedic de persoanele din jurul meu.
La final, ajuns inapoi, am asezat sucul in fata celui aproape terminat, uitandu-ma inspre fata si atingandu-ma la semnul de la gat, zambind imediat in coltul gurii.
- Ar fi dragut sa stiu acum numele posesoarei mele...
Kiseop
Kiseop

Mesaje : 11
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Are you ready to rock?! Empty Re: Are you ready to rock?!

Mesaj Scris de Jey Kim Sam Oct 06, 2012 3:35 pm

I-am ascultat tacuta vorbele,incercand sa evit vreun raspuns direct ,care oricum nu doream sa il recunosc acum. Ma amuzase gestul sau care accentua durerea in inima care i-o provocam cu raceala mea. Mi-am pus palma peste pumnul sau si am zambit.
-Esti cute,dar bine, sper ca nu ti va urca la cap asta. Am ridicat o spranceana amuzata.
L-am privit pana cand am simtit privirea sfidatoare si m-am retras incet,caci eram foarte usor de intimidat.
Mi-am dus degetul la buza concentrandu-ma la mica lui teorie. Era una buna,chiar logica,doar ca firul contrentrarii mele se spulbera cand baiatul tocmai imi facuse un compliment. Am mai auzit asta si de la altii,dar faptul ca o spusese el avea un impact mare in interiorul meu. Si totusi am continuat sa-l tachinez cu atitudinea mea rece.
-Nu stiu,ar trebuii sa faci cum vrei,poti sa pleci sau sa ramai. Am incercat sa-mi pastrez atitudinea indiferenta,chiar daca aceasta masca nu ma tinea prea mult. Mi-am intins mana spre buzalui intoarsa care ii dadea chipului sau o usoara tenta de suparat. Din nu stiu ce motiv ma atingea la sentiment. I-am atins buza cu varful degetului si i-am zambit sincer. Uneori chiar putea sa fie atat de dulce.
Nu stiam nici eu ca pot sa actionez asa,dar nu imi parea rau. Mi-a placut sa-i simt fiorii cand l-am sarutat pe gat,sa ii simt bratele in jurul meu si mai ales sa ii observ roseata atunci cand i-am muscat buzele. Si eu eram socata de mine,eram satisfacuta de reactia lui,insemna ca m-am descurcat bine.
Cand m-a prins de mana, mi-am intors capul spre el,parul fluturandu-se in aer si l-am privit peste umar.
-Da,un suc..multumesc. Am zambit recunoscatoare. Recunoscatoare mai mult de ameteala lui decat de faptul ca se comporta cavalaresc. M-am asezat din nou pe canapea si l-am asteptat. Acele cateva minute fara el mi-au parut o eternitate,lucru care m-a facut sa ma intreb ce se intampla oare cu sentimentele mele. Cand s-a intors am simtit cum mi se lumineaza chipul,i-am luat din mana bautura si nu am putut sa nu observ ca degetele sale pipaiau urma de pe gat,lasata de mine.
M-am inrosit rau cand ma numise"posesoare" imi placea cum suna.cel putin,in acel moment. Am deschis doza de suc si am luat o gura,racorindu-ma.
Nu mi-as fi dorit sa se opreasca toate aici.
-Vrei sa-mi stii numele? Nu ti-l spun. L-am privit malefic. Obliga-ma,fa-ma tu sa ti-l spun.. Am ras rusinoasa de curajul meu, si mi-am dus mana spre gura ca si cum as fi blocat-o cu cheia. Ma intrebam daca ceea ce am baut era cu adevarat suc sau vreun drog.
Am impins doza cu lichidul racoritor spre el.
-Vrei ? tu nu ti-ai luat nimic si poate ti-e sete..
Jey Kim
Jey Kim

Mesaje : 14
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Are you ready to rock?! Empty Re: Are you ready to rock?!

Mesaj Scris de Kiseop Dum Oct 07, 2012 9:45 am

Clipeam des din ochi cand auzisem despre faptul ca ma considera dragut si am afisat un zambet galant pe buze, uitandu-ma fix inspre ea, de parca tocmai i-a dat catelului jucaria preferata.Se pare ca mi se urca la cap, in ciuda vorbelor care mi le-a zis fata. Imi placea ca tanara se sfii repede si chicotisem incet vazand cat de dragalasa era. Cum putea sa fie atat de dulce doar de la prima vedere si de la prima lor conversatie? Observam ca inca se juca.Nu ma deranja, chiar eram curios cat de mult putea tine rezistenta aceea a ei, care nici nu rezista, dar era o actrita tare buna incat ma facea sa zambesc.
- Deci nu te-ar deranja daca as pleca si nici daca as ramane huh? Minciuni... Nu crezi nici tu in propriile tale cuvinte, fii sincera. Este ceva intre noi, tu nu o simti? Caci pe mine ma arde din interiorul inimii... am fost mai sincer ca niciodata, vorbind pe un ton ce incercam sa il fac seducator, dar cred ca mi-a iesit mai mult galant decat asa.
Cand ma prostisem si imi atingea buza simteam nevoia sa ii sarut degetul, dar in schimb mi s-a inrosit putin chipul de la pielea ei fina. Bine ca m-am dus sa ma racoresc si ca am si ghicit ceea ce dorea ea ca sa serveasca. I-am urmarit reactiile, bucurandu-ma de chipul ei luminos si am zambit incet la asta. M-am bucurat ca am reusit sa o fac si eu sa roseasca, deci iata ca mi se adeverise toate banuielile si teoriile pana atunci, asta chiar ma facea sa ma simt satisfacut. Replica ei imi suna perversa si am zambit si eu in coltul gurii, in timpul in care am ascultat-o, placandu-mi chiar provocarea pe care o primisem.
- Am atatea variante de unde as putea afla… m-am asezat aproape pe ea, ca sa imi intind mana pana la materialul ce era putin mai incolo, de culoare neagra, ce se asorta cu rochia fetei, am privit-o in timp ce l-am luat si am inceput cu teoriile mele:
- Presupun ca asta e a ta, fiindca se potriveste perfect cu ce porti si presupun ca ai buletinul in ea, caci acesta e un club, trebuie sa atesti ca esti majora printr-un act doveditor, desi, la cum arati pari mult mai tanara decat varsta majoratului... si mai este varianta in care pot sa ma duc la prietenele tale, din baie, cu care ai venit, sa le stric actiunea amoroasa si sa aflu de la ele, dar probabil le-as enerva rau, nu ca ar fi o problema pentru mine, oricum.... am zis totul incepand sa izbesc cu geanta ei in buzele mele, parand ca si cand m-as gandi.
- Sau as putea face o prostie cu tine in mijlocul discotecii pan ace imi zici numele. Ce alegi? Cred ca ti-am dat suficiente variante... am zis, facandu-i din nou cu ochiul si zambind extraordinar de dulce.
- Multumesc, dar nu imi este sete.... de o bautura carbogazoasa.... daca ma servesti cu un nou sarut, nu ar fi deloc rau.
Kiseop
Kiseop

Mesaje : 11
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Are you ready to rock?! Empty Re: Are you ready to rock?!

Mesaj Scris de Jey Kim Dum Oct 07, 2012 10:36 am

Mi se mareau ochii treptat cand ii auzeam cuvintele care imi sunau ca un ecou in ureche. Simteam ca ma roseam la fata , eram socata de cum putea sa ma citeasca atat de bine. Nu imi gaseam vreo replica potrivita si uram asta. Nu voiam sa mint, chiar voiam sa recunosc ca se intampla ceva intre noi,pentru ca si eu simteam asta. Dar nu voiam sa ii spun,si nici sa risc sa pierd ceva cu atitudinea mea incapatanata. Asa ca am gasit o alternativa.
-Oke...d-d-de acord cu tine.. Si am sorbit din suc ca sa imi tin gura ocupata si sa-i evit posibila satisfactie de pe chipul sau care m-ar fi enervat daca as fi zarit-o.
I-am urmatit mana pana la geanta mea, nestiind ce dorea sa faca dar stiam ca avea el ceva planuri in capusorul sau. Incepusem sa cred ca pierdeam teren,dar mi-am alungat acest gand imediat.
Am ascultat toate posibilele teorii. Ma simteam amenintata de siretlenia lui si oarecum eram gata sa cedez.
-Ce vrei sa faci cu mine?.. L-am intrebat privindu-l cu o spranceana ridicata. Zambetul lui era cuceritor, as fi putat doar sa stau si sa ma uit la el dar nu am facut asta. M-am repezit la geanta mea, punandu-mi mana peste a lui si mi-am aropiat chipul de al sau maraind puternic. Am reusit sa imi iau inapoi si i-am transmis si eu un sarut prin aer privindu-l malefc.
-Mrrrr,nu ma simt amenintata de teoriile tale,am mintit eu, nu ai avea curajul, te provoc chiar. Am marait la final din nou.
-Eu nu-ti spun numele si ramane sa fie ca mine. M-am uitat la el sireata si am scos limba la el.Desi eram intradevar curioasa daca ar mai continua sau se opreste aici.
Mi s-a blocat respiratia cand i-am auzit dorinta.
- Crezi ca am sa te sarut acum pentru ca ai zis asta? am ras usor imbujorata ,de ce nu il iei singur?nu-i greu... Am zambit sireata spre el.
Asteptam ceva, caci se asternuse liniste intre noi. O liniste chinuitoare..
Jey Kim
Jey Kim

Mesaje : 14
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Are you ready to rock?! Empty Re: Are you ready to rock?!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum