Hot-Passion
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Warrior ..

2 participanți

In jos

Warrior .. Empty Warrior ..

Mesaj Scris de Park Hara Sam Oct 06, 2012 11:31 am

O seara destul de calduta , in jur de ora 20

O zi perfecta . Noaptea se apropie cu pasi repezi , dar Hara nu ii trecea nici prin ruptul capului sa se duca la culcare . Ba din contra , ea avea chef de piscina . Luna stralucea puternic pe cerul intunecat si plin de stele iar vantul incepu sa adie printre pletele lungi ale fetei . Nu era nimeni la piscina . Decat ea si apa . Ridica scurt din umeri , dezbracandu-se de rochita rosie ce o avea pe ea , ramanand doar in costumul negru de baie ce ii scotea bine in evidnta formele ce le avea . Se aseza la un moment dat pe marginea piscinei cu picioarele in apa , fredonand usor una dintre melodiile sale favorite .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Warrior .. Empty Re: Warrior ..

Mesaj Scris de Drew Moonlight Sam Oct 06, 2012 1:52 pm

Se gandi ca asa inspre seara sa se mai relaxeze cu niste apa si probabil muzica de la mp3. Era timpul sa isi lase mintea cat mai detasata de munca. Isi lasa hainele in camera de schimb, ramanand doar cu slipul pe el. Dorea sa evadeze putin si chiar credea ca era singur la piscina. Isi lua rucsacul pe el si il lasa parasit pe unul din acele sezlonguri din apropiere. Cu cat realiza ca se apropia de apa, cu atat auzi si o melodie fredonata, iar asta il facea sa isi schimbe atentia si sa o observe pe tanara ce statea la marginea piscinei. Primul gand era sa faca o farsa, dar probabil ar fi devenit impertinent cu asta, asa ca apela la al doilea.
Venise tip-tip la spatele ei, punandu-i mainile la ochii din fata, intr-un joc de "ghici cine-i" si nu mai scoase nici un sunet. Nici macar respiratia nu vroia sa si-o lase sa fie auzita.
Drew Moonlight
Drew Moonlight

Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Warrior .. Empty Re: Warrior ..

Mesaj Scris de Park Hara Dum Oct 07, 2012 12:21 am

Fata tresari brusc , ducandu-si delicat mainile peste ale lui schitand un mic zambet in coltul gurii .
- Si acum , trebuie sa fie ceva de genul ' ghici cine este ' , iar eu trebuie sa zic ca e Drew nu ? , chicoti aceasta cristalin asteptand sa vada reactia lui in continuare . Il recunoscu dupa maini , amintindu-si cum a fost atunci in parc cand s-au cunoscut prima data si in plus era singurul care o cunostea . Se lasa o liniste deplina , chiar apasatoare iar fata se juca in continuare cu picioarele in apa .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Warrior .. Empty Re: Warrior ..

Mesaj Scris de Drew Moonlight Dum Oct 07, 2012 9:19 am

Zambise incet cand il ghicise, dar era si putin ofticat ca se intampla asa de repede. Isi lua mainile de la ochii fetei si se aseza langa ea, privind-o.
- Esti chiar buna... ai ghicit asa rapid... u ruined the fun spuse acesta indoindu-si buza inferioara si umflandu-si obrajii, ca sa se prosteasca si sa o dea in mintea copiilor putin. Se simptea in largul lui pe langa Hara, asa ca nu avea rost sa isi ascunda personalitatea aceasta ciudata a lui.
- Deci, ce te aduce pe aici Hara? Si din cate observ, esti din nou singura. Nu esti ingrijorata, uneori? intreba inclinandu-si putin capul intr-o parte si isi umfla inapoi obrajii.
Drew Moonlight
Drew Moonlight

Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Warrior .. Empty Re: Warrior ..

Mesaj Scris de Park Hara Dum Oct 07, 2012 9:39 am

- Offf , numai fa fata asta de catelus , chicoti ea punandu-i finut varful degetului ei pe nasul acestuia . Pai da , pentru ca altcineva nu s-ar juca cu mine si esti singurul meu prieten , spuse cu blandete ca de copil parca destanuindu-si sentimentele fata de cineva . Isi umezi buzele cu limba , lasand un moment de liniste totala .
- Nu sunt ingrijorata deloc , deoarece gandesc mereu optimist si nu are ce sa mi se intample , rase fata indreptandu-si privirea spre apa unde se oglindea luna .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Warrior .. Empty Re: Warrior ..

Mesaj Scris de Drew Moonlight Lun Oct 08, 2012 2:32 am

Ii placea sa se alinte la ce tip de tratament primea. Se intrista putin cand zise ca era singurul ei prieten, dar ceva din interiorul sau se si bucura din cauza aceasta. Nu stia de ce putea fi atat de egoist.
- Stiu ca nu ar trebui sa zic asta dar sunt putin onorat din cauza faptului ca ma consideri prieten. spuse dandu-si privirea spre apa stralucitoare si la picioarele jucause ale tinerei, incepand sa rada usor.
Zambi imediat ce tanara ii spuse despre optimismul ei si o aproba cu ajutorul capului, nestiind sigur de ce facea lucrul acesta.
- Esti buna la inot? Ce ai zice de o intrecere acum, pierzatorul ii indeplineste o dorinta castigatorului... vorbi mentinandu-si zambetul si privind-o exact la chip, observandu-i nuantele tandre.
Drew Moonlight
Drew Moonlight

Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Warrior .. Empty Re: Warrior ..

Mesaj Scris de Park Hara Lun Oct 08, 2012 10:52 am

- Oricine ma accepta asa cum sunt , imi este deja prieten , zambi fata finut iar apoi il asculta cu atentie si aproba din cap . Sigur ! Sa te vad cum te descurci , scota limba copilareste la aceasta intrand in apa . Era buna la inot , dar niciodata nu se stia care o sa fie rezultatul final . Inota putin , scotandu-si apoi capul la suprafata si il privi pe tanar cu blandete . Se apropie usor de marginea bazinului apoi astepta ca aceasta sa dea startul .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Warrior .. Empty Re: Warrior ..

Mesaj Scris de Drew Moonlight Mier Oct 10, 2012 7:03 am

Zambise incet si se bucura de cum tanara accepta oferta lui.
- Bine, o sa vezi... spuse el in timp ce se baga in piscina cu grija, administrandu-si temperatura corpului. Apa aceea era chiar incomoda pentru inceput.
Mai inota si el pana ajunse in locul in care era tanara.
- Pe locuri, fiti gata, start... zise el si astepta putin ca fata sa avanseze ca sa aibe avantaj. Lui ii placea mult inotul si tot timpul era cu el, insa nu inota pentru competitie ci doar de placere. Era cam aproape de mijlocul piscinei dupa ce a trecut un timp.
Drew Moonlight
Drew Moonlight

Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Warrior .. Empty Re: Warrior ..

Mesaj Scris de Park Hara Mier Oct 10, 2012 8:06 am

Incerca sa inoate dar spre dezamagirea ei , baiatul i-o lua inainte asa ca pierdu pariul . Iesi din piscina , stergandu-se cu un prosop trupul micut si firav apoi se uita foarte zambitoare la el .
- Si ... ce ma pui sa fac ? , isi incrucisa bratele la piept asteptand un raspuns . Nu era genul care sa se oftice pentru ca a pierdut . Ba chiar era foarte incantata .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Warrior .. Empty Re: Warrior ..

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum