Hot-Passion
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Catch me if you wanna~

2 participanți

In jos

Catch me if you wanna~ Empty Catch me if you wanna~

Mesaj Scris de Jey Kim Dum Oct 07, 2012 11:39 am

Groaznic. Eram nevoita sa fac eu cumparaturile astazi fiindca asistentii aveau o zi libera. Nu aveam nimic impotriva ,dar colegii mei nu au gasit tocmai persoana potrivita care sa se "plimbe"printr-un sex shop. Mi-au dat chiar si o lista de produse destul de lunga: vibrator,catuse,prezervativ,lubrifiant si multe altele. Am ajuns in fata magazinului. Un magazin rosu, pe care era scris mare cu alb"SEX SHOP". Asa, doar ca sa fie sigur omul ca nimereste locatia..
Aveam emotii, da, pentru ca era prima data cand trebuia sa intru intr-un magazin de genul. Mi-am tras rasuflarea si am intrat. Nu era chiar pustiu,cateva persoane se fataiau care incotro sigure pe ele. Eu am ramas la intrare nemiscata fiindca incercam sa analizez locul. Nu m-am uitat la nimeni si m-am dus direct printre rafturi cautand produsele..pe care se pare ca nu la gaseam. Pff, era inutil,nu ma decurcam.
Am vazut la un stand de reviste un tip care parea destul de priceput in domeniu si ma gandeam ca si-a mai facut veacul pe aici. Nu aveam de gand sa-mi pierd tineretea in acest magazin asa ca m-am dus sa-l rog sa ma ajute.
-Hei tu de acolo,scuza-ma, ma poti ,te rog, ajuta cu ceva? Am nevoie de produsele acestea ,nu le gasesc ...iar tu pari mai de-al casei. Mi-am afisat fata de catelush plouat in timp ce-i intindeam lista. El se presupunea sa-mi gaseasca produsele iar eu sa ma car de aici imediat. Numai bine,nu ?
Jey Kim
Jey Kim

Mesaje : 14
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Catch me if you wanna~ Empty Re: Catch me if you wanna~

Mesaj Scris de Kim Jaejoong Dum Oct 07, 2012 12:26 pm

Venise sa mai cumpere ceva din ceea ce ii trebuia pentru noptile salbatice de distractie. Urmari un magazin ce tocmai era la cativa pasi de apartamentul sau si nu era greu de gasit, ba chiar era si client fidel de acolo. Se imbraca intr-un tricou albastru inchis, blugi albastrii deschisi cu curea neagra, iar in picioare purta o pereche de tenisi negrii. Se mai asorta cu bratara si lantul care le avea. Mergea total degajat catre cumparaturile dupa cum le-ar zice unii “impure”. Intra inauntru, facand cu mana la toti cei de acolo si primise multe zambeturi in schimb, el ajungand doar sa le faca cu ochiul.
Prima oara s-a dus inspre revistele playboy, rasfoindu-le putin sa vada ce mai e nou in lumea mondena, insa nu il atragea nimic de acolo, se cam vazuse cu o parte din ei si stiau ca nu erau asa buni pe cat ziceau paginile acelea false. Era chiar trist, unii aveau corp de invidiat, dar erau varza la pat, era valabil atat in partea baietilor cat si a fetelor. Se auzise strigat si isi dadu privirea in jur pana ce zarise o fata ce parea ratacita. Serios, daca nu stia cum sta treaba ce cauta intr-un magazin de sex shop? De curiozitate se uita peste lista si incepuse sa zambeasca imediat.
- De ce ar cauta o fata ca tine, asemenea produse, nu arati chiar asa rau incat sa ai nevoie de s & m ca un baiat sa se culce cu tine... vorbise satenul sincer, facandu-i si din ochi.
Isi lise buza inferioara in timp ce ii observa fata de catel si ofta, inchizand revista si punand-o la loc. Lua materialul acela din mana fetei si se duse inainte incepand sa se uite in locurile unde erau produsele. Se intoarse, la un moment dat, inspre ea si zambi foarte pervers, in timp ce o intreba:
- Ce fel de prezervative vrei, simplu sau cu arome? Si mie imi place cu biciul sa stii... ii vorbi tanarul ridicand din sprancene si inca isi mentinu zambetul respectiv.
O analiza mai bine pe tanara si tot nu ii venea sa creada ca ar fi una din persoanele care s-ar juca cu astfel de lucruri.
Kim Jaejoong
Kim Jaejoong

Mesaje : 31
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Catch me if you wanna~ Empty Re: Catch me if you wanna~

Mesaj Scris de Jey Kim Dum Oct 07, 2012 12:58 pm

Spre surprinderea mea,baiatul era foarte sociabil si dispus sa ajute o ratacita ca mine. Mi-am asezat fruntea in palma cand am auzit inceputul intrebarii, eram sigura ca asta ar fi primul lucru care ar trebuii sa-l macine pe el. L-am lasat sa continua intrebarea si m-am imbujorat cand imi facuse cu ochiul.
-Stiu ca nu arat rau, am spus enervata, iar produsele nu sunt pentru mine,nu te-as ruga mi le cumperi tu daca as vrea unele. M-am incrucisat bratele la piept si am strambat din nas.
-Sunt pentru colegii mei de munca care m-au rugat.. Am lasat mainile pe langa corp si l-am urmat .
Cand s-a intors spre mine i-am vazt doar zambetul acela pervers. M-am oprit in loc caci eram deja aproape de el si nu voiam cumva sa ma ciocnsc.
Abia il cunoscusem si deja ma facea sa ma intimidez cu atitudinea lui perversa si sigur pe el.
-Nu conteaza,nu sunt pentru mine, doar ia-le odata. I-am zis usor incruntata.
-Am sa retin asta pentru prima ocazie cand il voi folosii pe tine. Am zis ironica in timp ce ma uitam pe rafturi.
-De ce te tot holbezi? stiu ca par inocenta si chiar sunt . Am scos limba la el urat dar nu mi-am luat ochii de la el.
Jey Kim
Jey Kim

Mesaje : 14
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Catch me if you wanna~ Empty Re: Catch me if you wanna~

Mesaj Scris de Kim Jaejoong Dum Oct 07, 2012 1:53 pm

Incepuse sa rada cand isi dadu seama ca o oftica putin pe fata si zambi chiar dulce. Chiar putea fi putin simpatica atunci cand era nervoasa, nu intelegea de ce. Pana si oftica ei copilaroasa il facea sa rada putin. Credea ca sunt scuze penibile ceea ce ii zicea ea fiindca el unul nu ar fi trimis niciodata pe cineva ca ea sa cumpere orice dintr-un sex shop. Ridica un ochi si astepta curios continuarea frazei.
- Atunci ori asta e o scuza penibila, ori colegii tai sunt tare nesimtiti.
Cand observa ca o enervase mai tare chicotise si mai mult, apoi zambi dulce. Probabil intrecuse prea mult masura, era si vremea sa se abtina. Merse de la raft la raft si umpluse un cos ce il luse inca de cand era la reviste, initial fiind pentru el.
- Nu prea mi-ai raspuns la intrebare, ai evitat-o mai mult si am inteles ca nu esti inocenta, nu mai urla, esti intr-un magazin, trebuie sa il pastrezi ascuns, mai ales ca nu e un magazin pur. Esti chiar dulce cand te comporti asa... pe cine ai vrajit pana acum? Apropo, nu vrei sa te invat sa folosesti produsele astea, totusi? Cine stie poate vei avea nevoie in viitor sa-ti surprinzi partenerul... vorbise pervers, imaginandu-si scena si apoi in mintea lui isi dadu seama ca fata ar fugi inainte sa inceapa treaba, gandul acesta simplut il facuse pe baiat sa chicoteasca din nou.
Numai bine cat timp se plimba prin jur observa si unele produse care le vroia el de multa vreme, insa nu le gasea mai nicaieri si niciodata nu statuse suficient timp intr-un asemenea magazin incat sa admire fiecare in parte, el pur si simplu se ducea tinta unde avea treaba, lua produsul ce ii trebuia, il platea si pleca. De ce se grabesc lumea cu analiza unui lucru de parca ar fi nu stiu ce importanta divina? Ofta incet si se mai uita pe lista, schimband directia de mers.
Kim Jaejoong
Kim Jaejoong

Mesaje : 31
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Catch me if you wanna~ Empty Re: Catch me if you wanna~

Mesaj Scris de Jey Kim Lun Oct 08, 2012 4:38 am

Prima oara cand intrasem intr-un sex shop si deja nu-mi facuse o impresie prea incantata. Dupa ce ca nu gaseam produsele la fel de repede cum ma asteptam , m-am ales si cu un tip pervers , putin arogant. Trebuia sa ii suport tachinarile doar pentru ca ma ajuta si nu ar fi fost frumos din partea mea sa ii trantesc niste cuvinte usturatoare. Si totusi nu era situatia chiar asa de rea..
M-am infurtiat putin cand auzisem ca el credea ca mint. Dar am tras aer in piept si am oftat calmandu-ma.
-Nu e o scuza,iar colegii mei ..ei bine, nu avea cine sa faca azi cumparaturile asa ca am facut eu pe persoana buna. Inteles? I-am spus incet ,uimitor de calma dar mi-am pastrat ptivirea incruntata.
Am mers in spatele lui,atenta la ce produse lua si incercam sa le pastrez imaginea in minte . Vedeam cum cosul se umplea si m-am bucurat afisand pe chip un zambet satisfacut.
La urmatoarele vorbe, am ramas nemiscata in dreptul sau, privindu-l tare uimita, socata chiar de tupeul lui. Imi simteau cum imi ardeau obrajii si de rusine dar si de furie. Am inghitit in sec la auzul micului compliment si mi-am dat cu mana parul pe spate,incercand sa alung caldura ce-mi invada corpul. As fi vrut sa-i arat eu cateva in momentul acela..
Mi-am revenit din transa si am pasit chiar in fata lui,foarte aproape de el,prinzandu-l cu degetele de gulerul tricoului si m-am ridicat pe varfuri ca sa ajung mai aproape de fata lui.
-Tuu..am spus cu vocea apasta si am lasat o mica pauza pana ce am continuat,ai tare mult tupeu, daca as aceepta oferta ta de a ma "invata",ma vei duce cumva in spatele magazinului sau in apartamentul tau si vei face pe"proful"cu mine? N-ai avea atat curaj. Ii spuneam toate aceste lucruri,zambind malefic, apropiindu-ma treptat cu buzele de ale lui,apoi i-am dat drumul tricoului si l-am lovit cu palma peste umar.
Nu m-am dapartat de el dar mi-am intors privirea spre rafturi rosie de la atata tensiune.
-Cate mai sunt de cumparat? Am intrebat eu linistita uitandu-ma la cosul din mana tanarului apoi la el.
Jey Kim
Jey Kim

Mesaje : 14
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Catch me if you wanna~ Empty Re: Catch me if you wanna~

Mesaj Scris de Kim Jaejoong Lun Oct 08, 2012 12:57 pm

Realiza ca o enervase dupa gesturi vorbe si dupa explicatiile care i le daduse. Isi roti ochii peste cap, uitandu-se drept inainte. Continua sa puna lucrurile unde trebuiau si sa o asculte pe tanara domnisoara care era in preajma lui, ba chiar si rase atunci cand observa cat de draguta putea ea sa fie. Incepuse sa aprobe din cap, pastrand un zambet dulce pe chip, in timp ce continua sa se uite in jur dupa produse. Ajunse chiar la capatul tuturor lucrurilor din lista, doar ca erau doua lucruri ce nici el nu stia unde se puteau gasi. Se stramba putin si ofta incet.
Se intoarse spre spate atunci cand nu mai auzise nimic din partea ei, observand reactiile care el insusi le cauza. Incepuse sa chicoteasca usor datorita lucrului acesta in timp ce o privi in continuare. Se simtea ca si cand castiga o batalie inexistenta. Nu dorea sa arate un fel ciudat spre ea, dar chinuiala aceea avea multe prilejuri bune. Atunci cand il lua de guler, zambise in coltul gurii si o privi fix, clipind usor.
- Complimentele tale ma dau pe spate, imi spui macar cu ce ocazie mi le spui? Cum de ai intrebat daca mi-ai accepta oferta, te-ai gandit deja cum ar fi? Intreba ridicand din sprancene.
- De unde stii tu ca nu as avea curaj? Din cate observi sunt foarte tupeist si da ar fi mult mai incitant in spatele magazinului chiar, dar stiu ca cineva ca tine nu ar face lucrul acesta vreodata. Nu pari adepta distractiilor sau a oricarui alt lucru...
Stia ca nu va dura asa de mult lucrul incitant al apropierii rau si ofta foarte vizibil, prefacandu-se si suparat chiar. Ce risipa putea sa fie...
In momentul in care i se adresa cu intrebarea zambi in coltul gurii incepand sa ii pipaie coapsa tinerei si sa se dea mai sus, ca si cand ar vrea sa ii ridice o rochie.
- Mai sunt doar doua lucruri de cumparat... insa nu le gasesc nicaieri. Vezi, lucrul acesta este un semn sa stai si mai mult cu mine in locul sumbru si sinistru...
Kim Jaejoong
Kim Jaejoong

Mesaje : 31
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Catch me if you wanna~ Empty Re: Catch me if you wanna~

Mesaj Scris de Jey Kim Mar Oct 09, 2012 7:00 am

Schimbare de plan. Numai aveam de gand sa plec cat mai repede din magazin, ba din contra voiam sa raman si sa ii arat tanarului cu mult tupeu ca se inseala in privinta mea.
-Am fost doar sincera cu tine,oricum ti-am spus ceva ce stiai deja,nu?.Mi-am inclestat si mai puternic pumnul cand am auzit a 2 a sa intrebare, dar imediat am slabit stransoarea si am lasat mana moarta pe pieptul sau.
-Nu m-am gandit,inca..nu vreau sa-mi imaginez ceva muuult mai bun decat s-ar intampla, desenam cercutele cu degetele pe tricoul sau,prefer sa fie o surpriza..Mi-am apropiat mult buzele de ale lui oferindu-le un scurt sarut apasat.
-Daca esti asa sigur pe tine, atunci ar fi cazul sa nu ma lasi doar cu vorbele.
Mi-am pus palmele pe pieptul sau si l-am impins intr-un raft,rasturand niste produse din greseala dar din fericire nu a atras atentia nimaui.Alesesem un loc mai ferit de ochii celorlalti.Mi-am stracurat bratele in jurul gatului sau si mi-am lipit bustul de al sau. Degetele mele invarteau o suvita din parul lui castaniu stralucitor,atat de fin.
-Sunt editor, lucrez intr-o companie de filme pentru adulti, e cam imposibil sa fiu asa inocenta, nu ai reusit tu sa scoti salbaticia din mine, poate asta era de fapt motivul..I-am soptit cuvintele peste buze, privindu-l ,zambind in colt,printre genele grele. I-am tras usor chipul spre mine,in timp ce-mi strecurasem piciorul intre ale sale urcandu-l tot mai sus pana ce i-am atins locul sensibil si am apasat cu genunchiul acolo. Mi-am atins din nou buzele moi de ale lui si am stat asa pentru cateva secunde apoi am inceput sa-i devorez repede si apasat petalele rosalii,lasandu-i urme rosiatice. Mi-am strecurat si limba printre buzele sale si am inceput un razboi cu a sa pe care voiam atat de mult sa-l castig. Am adancit sarutul atat de mult si mi-am plimbat limba prin caverna lui,batandu-se cu a sa,dorind sa il las fara rasuflare.
Cand am simtit lipsa aerului mi-am desprins buzele incet si lasat intre noi cativa centimetri distanta.
Mai erau doar doua lucruri de cumparat, bun.
-N-as zice ca mi-ar pare rau sa mai stau cu tine,oricum, trebuie sa ma inveti niste lucruri ,nu asa te laudai? Am chicotit zambindu-i sireata.
Jey Kim
Jey Kim

Mesaje : 14
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Catch me if you wanna~ Empty Re: Catch me if you wanna~

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum