Hot-Passion
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Do you remember ?

2 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Do you remember ?  - Pagina 2 Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Drew Moonlight Lun Oct 08, 2012 2:47 am

O admira parca fermecat cand ii zarise scumpetea chipului la mica joaca a parului si a umflaturii din obraji. Chiar ca putea fi dulce si nu ii venea sa creada ca se gandi la lucrul acesta. O asculta atent imediat de cum incepea tanara sa vorbeasca, ganditor. Nu prea a avut vreodata familia langa ea si totusi a devenit asa cum este acum, optimista, vesela, simpatica.
- Nu au nici un motiv ca sa te faca ciudata. Probabil persoanele de care vorbesti nu au avut timp sa te cunoasca asa cum trebuie. Imi pare rau de ce ti s-a intamplat, as vrea sa pot face ceva ca sa uiti de durerea aceasta din sufletul tau.
Se ridica din loc si isi infasura bratele in jurul fetei, strangand-o putin la piept ca sa ii mai aline din durere.
- It's okay if you want to cry. You know? soptise el foarte incet, lasandu-si ochii mai jos.
Drew Moonlight
Drew Moonlight

Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  - Pagina 2 Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Park Hara Lun Oct 08, 2012 10:44 am

Era chiar foarte dragut gestul lui iar ea credea ca nu merita asemenea tratament . Dar poate se subestima prea mult asa ca la randul ei il imbratisa cu multa caldura dar in continuare se abtinu cu tarie sa nu planga . Nu acum , nu aici .
- Multumesc mult ca ma asculti , spuse ea cu o voce calda ramanand cateva secunde bune la pieptul acestuia dupa care se desprinse usor . Clipi des , apoi lua cateva guri din bautura ce o comandase .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  - Pagina 2 Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Drew Moonlight Mar Oct 09, 2012 9:50 am

Cand era imbratisat ochii sai s-au marit, nu ii displacea deloc, era surprinzator gestul si foarte tandru astfel incat si mainile lui ii inconjura trupul firav.
- E o placere sa te ascult si un moment desavarsit ca vorbesti asa sincer si deschis cu mine. Ma faci sa ma simt special... vorbi tanarul timid, inrosindu-se in obraji.
Isi primi si el in cele din urma cocktailul si lua o inghititura, apoi il aseza incepand sa isi invarta degetul usor pe marginea sticlei.
- Care ar fi vacanta ta ideala, dar masina, ce zodie esti, cand e ziua ta? incepuse el sa o asalteze cu intrebarile in timp ce tot o privea.
Drew Moonlight
Drew Moonlight

Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  - Pagina 2 Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Park Hara Mar Oct 09, 2012 11:05 am

- Aw , facu fata o fata de catelus plouat cand ii observa roseata din obraz si spera sa nu fie prea directa , dar chiar i se parea simpatic asa ca il pupa scurt pe obraz .
- Vacanta mea ideala ? Nu conteaza atata timp cat sunt cu persoana iubita langa mine . Orice vacanta banala alaturi de 'el' se poate transforma intr-o vacanta ideala . Zodie ? Sunt zodia pesti , zambi aceasta finut jucandu-se intre timp cu paiul in pahar . Dar ... , la tine fata ideala cum arata ? , clipi de cateva ori ascultandu-l cu atentie .
Park Hara
Park Hara

Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/10/2012

Sus In jos

Do you remember ?  - Pagina 2 Empty Re: Do you remember ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum